Ciekawe strony

durszlak.pl - przepisy z polskich blogów kulinarnych

Centrum polskiej blogosfery kulinarnej. Miejsce spotkań kulinarnych blogerów oraz prezentacji ich kulinarnych osiągnięć. Tysiące przepisów z kuchni niemaże całego świata, w tym kuchni orientalnej, do której składniki znajdziecie w naszym sklepie. Polecamy!

 

 

Jak sama o sobie pisze: "Tak sobie myślę, że z tym niewyparzonym pyskiem to ja kariery medialnej nie zrobię. Telewizja odpada, bo mi się dupa w ekranie nie zmieści, poza tym się jąkam i używam słownictwa nie zawsze przystającego damie (...) Lady Kitchen i Najcierpliwszy. Duet, który teoretycznie nie ma prawa istnieć, a w praktyce sprawdza się cudnie." Oto Lady Kitchen - blog kuchenny dla nieposiadających służby.

 

 

Kwestia smaku - wyjątkowo na co dzień - przepisy kulinarne Jeden z naszych ulubionych blogów kulinarnych! Menu bloga jest inspiracją do tworzenia nowych kompozycji kulinarnych, przybliża możliwości wykorzystania i łączenia ze sobą różnych ciekawych składników i smaków. Autorka poleca dobrej jakości składniki, domową, prostą i zdrową kuchnię oraz dobry smak przede wszystkim! A wszystko zaprezentowane w niespotykanie atrakcyjny sposób (te zdjęcia!). Autorka bloga ze swego hobby uczyniła sztukę najwyższej klasy. Polecamy!

 

"Świeże warzywa, aromatyczne przyprawy, egzotyczne sosy działają na nasze kubki smakowe znacznie lepiej niż zgniły rekin czy prawdziwie islandzkie hot-dogi z baraniny". Smaki azji pod kołem biegunowym - kuchnia orientalna na Islandii. Ogromna ilość przepisów, krok po kroku opisujących przygotowanie potrawy, do tego apetyczne zdjęcia - oto blog KuchniaAzjatycka.com.

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

Chcesz o coś zapytać? Pisz lub dzwoń:
e-mail:
biuro@paleczkami.pl
telefon:
+48 694 512 522

Będzie nam miło odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

--------------------------------------------------------------------------------

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Rozumiem
pixel